img

18 Nisan 2023

ENERJİYİ İKİYE KATLA, GÜCÜ İKİYLE ÇARP: Q BY DOLCE&GABBANA

Tutku. Güç. Sağlamlık: Bu Q by Dolce&Gabbana. Güçlü insanın, kafa dengi bir ruhla karşılaştığında enerjisinin ikiye katlandığını bilen Dolce&Gabbana, ikinin durdurulamaz gücünü göklere çıkaran bir kampanyayla kadın kokusu Q’yu erkek kokusu K ile buluşturuyor. Bu yalnızca aşık çiftlere değil, çok sıkı dostlara, takım arkadaşlarına ve eşlere bir övgü. Çünkü iki güçlü enerji bir olduğunda birbirinden ayrıştırılamaz. Güzellikte yeni bir çağa adım atan Dolce&Gabbana’nın yeni konsepti, güçlü ikilinin enerji potansiyelini keşfediyor. Sıra dışı insanların sağlamlığını ve bir araya geldiklerinde olabileceklerin sınırsızlığını öven kampanya, insanları enerjilerini kimin tavan yaptırdığını keşfetmeye davet ederek yaratıcılığın ve kendini sınır tanımadan ifade etmenin fitilini ateşlemeyi düşlüyor. Bu, birbirlerinin enerjilerini ağzına kadar doldurmaları için tüm Krallara ve Kraliçelere yapılan bir birleşme çağrısı.

 

İtalyan güzelliğini sınırları aşarak tüm dünyaya armağan eden K ve Q tamamen İtalya’da üretildi. Bu tensel kokuların karakterinin temelini oluşturan zanaat ve özen Dolce&Gabbana’nın DNA’sında var. Q güçlü, kendini ona daha derin bir enerji getirene ve onu yüreklendirene açan kadının imza kokusu. Dolce&Gabbana’nın kaderini kendi seçen erkeğiyle, yani her devrin Kralını simgeleyen K ile ortak yönleri var.

 

K ve Q’nun öyküsü çekim, içgüdü ve güç üzerine. Işıltı patlamasına hazır olun.

 

YENİ Q by Dolce&Gabbana Eau de Parfum

 

Bugünün kararlı ve hükümran Kraliçesinin başını ancak dengi döndürebilir. Kudretinin kokusal karşılığı olan Dolce&Gabbana imzalı Q İtalya’da, parfümör Daphne Bugey tarafından, yalnızca saf parfüm kriterlerine uygun birinci kalite hammaddeler kullanılarak yaratıldı. Odunsu ve meyvemsi Eau de Parfum ışıltılı Kan Portakalı ve Yasemin taç yaprakları eşliğinde özbeöz İtalyan ve Sicilya limonuyla açılış yapıyor ve etrafa yeni olasılıklar saçıyor. Limonun lezzetinin aynı anda sunduğu tazeliğin ve tiryakiliğin çarpıcı kontrastı, kokunun kalbindeki karşı konulmaz alaş kırmızı Kirazın leziz gevrekliği ile takdim ediliyor. Bu notaların tatlı-ekşi kontrastı kremsi Bambulotu ile tamamlanarak mükemmelliğe ulaşıyor. Alt notaların bağımlılık yaratan yükselişi, canlı Sedir Ağacının kokusunu paylaşan K ile ortak paydada buluşturuyor. Sofistike Crystal Moss ve yumuşacık Misk alt notaları da bu sıra dışı kadının andacı olan özgüveni kuvvetlendiriyor. O bir Kraliçe.

 

K lansmanı ile görücüye çıkan kapak tasarımı Q için yeniden yorumlandı. Kokunun kalp notası kirazın ilham verdiği kırmızı tonunda, kral altından bir tacı var. Kokuyu içinde barındıran kalın cam şişe modern bir dokunuş, altın bir tacın süslediği cüretkar kırmızı kutu ise kokunun güçlü yönlerinin vurgusu. Şişe ve kutu, aşina olduğumuz Dolce&Gabbana logosunu taşıyor.


K by Dolce&Gabbana Eau de Parfum

 

Doğuştan K by Dolce&Gabbana’nın dişi partneri olan Kraliçe Q, Krala eşlik etmeyi seçebilir. Parfümörler Daphne Bugey ve Nathalie Lorson imzasını taşıyan odunsu aromalı Eau de Parfum tamamen İtalya’da üretildi. Q by Dolce&Gabbana gibi, o da açılışı baş döndüren Sicilya limonuyla yapıyor ve bunu baloncuklar saçan Kan Portakalı, keskin Ardıç esansı ve baharatlı Kakule notalarının füzyonu takip ediyor. Yumuşak, kremsi yönünü kalbindeki İncir Sütünden alıyor. Gevrek Sardunya, yatıştıran Misk Adaçayı ve rahatlatan Lavanta esansları bu birleşimi bir ten gibi sarmalıyor. Acı Biber ise ateşi yakmak için doğru anı kolluyor. Tıpkı kadın kokusunda olduğu gibi, erkek kokusunun da en altından zarif ve soft Sedir Ağacı notası yükseliyor. Yoğun Paçuli ve topraksı Güve Otu, bir diğer alt nota olan dumansı Nagarmotha Ağacının kokusunu kuvvetlendiriyor ve büyütüyor.

 

Kraliyet mavisi parlak şişesinin geometrik şekli Kralın kudretini simgeliyor. Küçük mavi taşlar tacındaki parlatılmış gümüş patinayı süslüyor. Şişenin üzerindeki K harfi, kokuyu sürenin ihtişamını temsil eden bir nişan gibi parlıyor. Denizci mavisi kutusunun üzerinde gümüş bir taç ve ikonik Dolce&Gabbana logosu yer alıyor.

 

Kampanya

 

Yeni K ve Q kampanyası birlikteyken ayırt edilemeyen korkusuz bir çifti gözler önüne seriyor. Hikayenin erkek ve kadın kahramanları kendilerini sıcağın ve tırmanan heyecanın diken gibi battığı ıssız ve engin bir manzaranın ortasında buluyorlar. İkili birbirlerine doğru koşarak elektrik yüklü bir sarılma anı yakalıyor. Gücünü tutkudan, yakıtını ise içgüdülerinden alan bu ikili birbirlerinin enerjisini tamamlayarak birlikte yeni yerleri keşfe çıkıyorlar. Biri Kral, diğeri Kraliçe. Tek kişilik fetihleri unutun, bu ikili birlikte daha fazlasını başarabilir. Kampanya aşkın sınırlarından çıkıyor ve iki güçlü bireyin karşılaşmasının getirebileceklerini anlatıyor. Arkadaş, ortak ya da sevgili… Ne olursa olsunlar kainata bir çift olarak hükmediyorlar. Bu yıl İtalya’yı yaşayın, koklayın ve hayal edin. Hayatınızdaki Krala ya da Kraliçeye enerjinizi K&Q by Dolce&Gabbana ile ifade edin. İki koku da diyor ki: Birlikte hükmediyoruz.

 

img
img
img
img